Poniżej zamieszczono najczęściej zadawane przez was pytania i odpowiedzi na nie.

1. Czy rejestracja jest darmowa?
Tak, rejestracja jest w pełni darmowa.

2. Czy darmowe oprogramowanie jest dostępne dla każdego?
Każdy użytkownik po wpłacie minimalnego depozytu uzyskuje dostęp do oprogramowania zarabiającego za nas oraz doświadczonych analityków.

3. Czy pomoc od analityków jest darmowa?
Jeśli zdecydujesz się na zarabianie z pomocą analityków, pobierają oni 1% od twoich zarobków.

4. Od czego mam zacząć?
Zacznij od założenia konta na platformie, następnie wpłać minimalny depozyt. Analityk skontaktuje się z tobą i wszystko ci wytłumaczy.

5. Jaki jest minimalny depozyty?
Minimalny depozyt wynosi 250$, w zależności od kursu około 1000zł.

6. Co potrzebuję, by zacząć zarabiać?
Aby skutecznie budować na początku swoje dodatkowe lub stałe źródło dochodu, warto mieć laptop lub telefon pod ręką i korzystać z sygnałów, które o każdej porze pojawiają się na stronie. Posiadanie 100% frekwencji daje właśnie takie wyniki, jakie znajdują się w sekcji przykładowych wypłat użytkowników.

7. Nie mam doświadczenia, poradze sobie?
Osoby, które nie miały nigdy styczności z tradingiem w Internecie, posiadają tzw. „czystą głowę”. Wszelkie doświadczenia i zdobyta wiedza może pomóc – ale jak najbardziej, osoby kompletnie początkujące z pewnością sobie poradzą.

8. Czy otrzymam jakąkolwiek pomoc?
Tak. Po zarejestrowaniu do twojej dyspozycji jest wiele doświadczonych analityków oraz support. Możesz liczyć na pomoc zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

9. Czy muszę dokonać jakichś opłat?
Nie zostajesz obciążony żadnymi kosztami. Na stronie brokera zostaniesz poproszony tylko o wpłatę minimalnego depozytu $250.

10. Ile czasu dziennie potrzebuję?
Jeśli postawisz na analityka, warto mieć ciągle pod ręką urządzenie mobilne z dostępem do internetu i oczekiwać na sygnał od niego, po czym dokonywać zalecanej przez niego akcji. System należy używać 20min lub dłużej.

11. Kiedy mogę wypłacić pieniądze?
Wypłatę gotówki z giełdy możesz zlecić w dowolnym momencie, musi ona wynosić minimum 50$. Należy pamiętać, że jeśli nie wykonasz co najmniej 5 transakcji, przy wypłacie zostanie ci potrącone 5%. Dla przykładu, jeśli po wpłacie depozytu 1000zł uznasz, że Trading nie jest dla ciebie i zlecisz wypłatę, zwrócone zostanie ci 950zł.

12. Ile mogę zarobić?
To ile zarobisz, zależy wyłącznie od ciebie. Jeśli będziesz dokonywał każdej zalecanej przez analityka akcji, zapewniamy, że przełoży się to na bardzo wysokie zarobki! Regularne odpalanie oprogramowania także przyniesie pozytywne efekty. Przykładowe zarobki z komentarzem znajdziesz na stronie głównej.

13. Co daje wpłata większego depozytu?
Minimalny depozyt ($250) to kwota, od której zaczyna 60% naszych użytkowników. Natomiast większa wpłata pozwoli ci na zakup większej ilości akcji, co przełoży się na szybszy zwrot, nawet tego samego dnia. Na początek zalecana jest wpłata 250-500$.

14. Czy trading jest dla każdego?
Na tradingu zarabiać może każdy o ile ma ukończone 18lat.

ZAREJESTRUJ SIĘ